Sakarya/Adapazarında iğrenç bir olay yaşandı.İki kardeşin ormanlık alanda bulduğu yaralı köpek yapılan muayene sonrasında tecavüz bulgularına rastlanıldı

 

Adapazarında yaklaşık 3 yıldır ormanlık alanlara atılan sokak köpeklerini besleyen ve bakan 2 arkadaşımız yine köpekleri beslemek için ormanlık alana gittiklerinde bu iki arkadaşımız  tarafından bulunan köpeğin karnından yaralanmış olduğunu fark ederler bunun üzerine veteriner çağıran arkadaşlar veterinerin yaptığı incelemede köpeğin tecavüze uğradığını gösteren bulgulara rastladığı söylemesi üzerine polis ve jandarma ekiplerine haber verilir.Ekipler olayla ilgili soruşturma başlattı.

RAPORDA TECAVÜZ BULGUSU

Aynı bölgede benzer olaylar yaşadığını söyleyen Turhan Hurma : ”Daha önce de aynı bölgede tecavüz olayı yaşanmıştı. Yetkililere bu konuyu bildirmiştik. Yine bir tecavüz olayına rastladık. Hayvanımızı veterinere götürdük. Veterinerin verdiği rapora göre, bıçakla yaralandığı kesin ve hayvana tecavüz ihtimalinin de yüksek olduğunu söyledi. Veteriner birtakım farklı hücrelerle karşılaştığını söyledi. Burası suçlu yuvası haline dönüştü. Ormana bakmakla yükümlü olduğunuz hayvanları atmayın. Lütfen hep beraber bu hayvanlara sahip çıkalım. Bu hayvanlar devletimizin malıdır, canıdır” dedi.

Umarım en kısa sürede bu cani sapık ruhlu kişi ya da kişiler bulunur ve adalet tecelli eder !