Yazımızın ikinci kısmında yine birlikteyiz ve kızların erkeklere sormaya çekindiği ama deli gibi merak ettiği sorulara cevap vereceğiz.Part 1’e göz atmak isterseniz aşağıdaki linke tıkayabilirsiniz 🙂

Kızların Erkekler Hakkında Merak Ettiği Her Şey (Bilinmeyenler) Part 1

-Ailemle/İşimle sorunlarım var anlayışlı ol sana yazamam vesaire cümleleri gerçeği yansıtıyor mu ?

Hayır, yansıtmıyor.Bir erkek bir kadını hayatına aldıysa ona güvenmek ve kendini açmak ister.Sorunlarıyla uğraşırken hayatındaki kadına sırtını dönmez.Eğer bunu yapıyorsa bilin ki konuştuğu başka biri/birileri vardır.Tabiki mesleki durumları göz önünde bulundurmak lazım.

 

-Aldatan erkek ”değiştim” diyorsa inanılmalı mı ?

Bir erkek eğer aldatıyorsa ya doyumsuz bir insandır ya da arayış içindedir.Yani aradığı şey o anki ilişkisinde yoktur.Her iki durum için de ”değiştim” lafına inanmak koskoca bir yanılgıdan ibarettir.Bir laf var hani ”bir yanlışı bana birinci kez yapıyorsan senin, ikinci kez yapıyorsan benim hatamdır.” Hata yapmayın,değişmez.

 

-Erkekler kadınların attığı şarkıları sahiden dinleyip içindeki mesajı anlamaya çalışıyor mu ?

Bu çoğunlukla ilk aylarda yapılan bir şey ama sonrasında şarkıya bakıp şarkı 5 dakika ise şarkıyı dinlemeden 5 dakika sonra ”güzel şarkıymış” diye tepkiler verilebiliyor.Erkeklere net olmak lazım şarkıların içine gömülü mesajları anlamak için fazla düz varlıklar.

 

-Bir kız ilk adımı atmak istiyorsa bunu nasıl yapmalı ?

Öncelikle şunu söylemeliyim,korkmasınlar.Erkeklerin tabiri caizse ”düşmesi” anlık ve çok basit olan bir olaydır.Erkekler kadınlar gibi şunu tartayım biçeyim öyle aşık olayım diye düşünmez.Bakar ve der ki benimle ilgilenen bir kadın ve güzel (veya değil ama benimle ilgileniyor).Bu onuniçin yüzde doksan dokuz yeterli olacaktır.Daha önce de söylediğim gibi erkeklere karşı net olmak lazım,oyunları anlamıyorlar.

 

-Bir kadın bir erkeğe eski ilişkisinden bahsederse erkek ne düşünür ?

Erkekte geri çekilme olur.Çünkü aklına kıyas konusu olduğu gelecektir.Anlatılan olayları kafasında binlerce kez oynatır durur.İlişkiyi sona götürebilecek tehlikeli bir durumdur.

 

-Erkek geç cevap veriyorsa ne demektir ?

Cevap çok net.Mesleği bunu gerektirmiyorsa başkalarıyla konuşuyordur.

 

-Erkekler annesi gibi davranan kızlara karşı ne hisseder ?

Olgunlaşmış hiçbir erkek bundan rahatsızlık duymaz tabi abartılmadığı sürece.Diğer taraftaki arkadaşlar kendilerine sadece eğlenecek birini aradıkları için  rahatsız olabilir,istemeyebilir.Bu ilişki için geleneksek bir turunsoldür diyebiliriz